HAKKIMIZDA
ALKA şirketler gurubu bünyesinde yer alan firmamız ALİ ve KAZIM BAŞ kardeşlerin 1983 yılında nakliye sektöründe faaliyete başlaması ile ticari hayata atılmış olup, 1998 yılında ise kurumsal kimlik kazanarak ALKA İNŞ.MALZ.PAZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. unvanı ile inşaat, nakliye, tarım ürünleri sektöründe yerini almıştır. Firmamız halen 800 metre kare kapalı , 10.000 metre kare açık alanda faaliyetini devam ettirmekte olup; üç adet kamyon, üç adet kamyonet ile dağıtım pazarlama işlerini sürdürmektedir. Şirketimiz bünyesinde; BOLU ÇİMENTO – PAKSAN KİREÇ – KILIÇOĞLU KİREMİT – GÜNEŞ KİREMİT – YTONG – HAZIR BETON IŞIKLAR TUĞLA - SAFİ KÖMÜR – DELTA TUĞLA – KARDEMİR HİLAL BİMS - SAF UN – HEKİMOĞLU UN- SAF YEM bayilikleri bulunmaktadır. Her türlü inşaat malzemesi, Gübre, Kömür, Un ve Yem ile diğer ürünlerin şirketimiz tarafından satışı yapılmaktadır.

MİSYONUMUZ
Şirketimizin en belirgin özelliği ve hedefi müşteri memnuniyetine önem vermesi ve bunun en üst düzeye çıkarılmasıdır. Şirketimiz portföyündeki ürün yelpazesinin çok geniş olması ve müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını en kısa süre içerisinde cevap verebilmesi nedeniyle firmamız bölgedeki firmalar arasında lider konumdadır.
0 380 731 30 24
Adres: E-80 Karayolu Üzeri Selamlar Köyü Mevkii GÜMÜŞOVA / DÜZCE
Tuğla - Çimento - Kiremit - Demit - Kum - Çakıl - Hazır Beton - Kireç - Gaz Beton - Un - Kepek - Küspe - Besi Yemi - Kömür